Easytask.cz ukončí provoz k 31.10.2017, nahrazuje ho aplikace Profinaut | Easytask

Easytask.cz ukončí provoz k 31.10.2017, nahrazuje ho aplikace Profinaut

Datum přidání: 28.08.2017

Kategorie: Easytask

Poslední aktualizace proběhla v pondělí 28.8.2017 v 12:00

 

Ani po čtyřech letech provozu jsme nenašli cestu, jak mateřské firmě LMC zajistit návratnost investice. Proto k 31.10.2017 ukončíme provoz a Easytask nahradí modernější mezinárodní služba Profinaut. V ní už nyní najdete bezmála 1 000 prověřených expertů v mnoha oborech a jejich počet rychle roste. Služba je v mnohém jednodušší: Můžete specialistům přímo a bezplatně zavolat, neplatíte provizi, nemusíte zadávat přesný popis zakázky a vidíte, koho doporučují vaši známí.

 

Proč zavíráte Easytask?

Po mnoha měsících velmi intenzivního úsilí jsme zjistili, že většinový trh ještě není na služby typu Easytask připraven. Ani projekce současného růstu do budoucna nebyla příznivá a dosažení zisku by pravděpodobně trvalo několik let. Mateřská společnost LMC se proto rozhodla investovat do větších příležitostí, např. Profinaut, Práce za rohem či Seduo, kde můžeme pomoci většímu počtu lidí.

 

Co se bude dít dál?

Za Easytaskem stojí stabilní a etablovaná společnost LMC, která přes 20 let provozuje Jobs.cz, Práce.cz, Seduo.cz či aplikaci Práci za rohem. Nemusíte mít tedy obavy, že náš provoz skončí ze dne na den. Všem, kteří mají najaté dodavatele a realizují přes Easytask zakázky, pomůžeme vše dokončit. Dodavatele řádně vyplatíme a klientům pošleme standardní faktury od LMC za realizované služby jako dosud.

 

Co bude s mou zakázkou?

Pokud jste vybrali dodavatele a probíhá realizace, vše běží nadále standardně. Kdykoli se můžete obrátit na Šimona Pecháčka na pomuzeme@easytask.cz. Všechny zakázky vám pomůžeme dokončit, dodavatele vyplatíme a klientům přijdou běžné faktury od LMC jako vždy. Stejně tak u probíhajících zakázek placených kartou pomůžeme vše dokončit a dodavatele vyplatíme.

 

Je možné ještě vkládat zakázky?

V tuto chvíli už není možné vložit novou zakázku. Také není možné na již vloženou zakázku vybrat dodavatele. Zakázky s vybraným dodavatelem pokračují dále a nadále zajišťujeme podporu s jejich dokončením.

 

Dodavatel: Kde mám hledat projekty?

Doporučujeme stáhnout naši aplikaci Profinaut a vytvořit v ní profil. Spolupráce přes Profinaut je daleko jednodušší: klient vám zavolá přímo na telefon, nemusíte podávat nabídky a čekat, zda vás někdo vybere. Služba je kompletně zdarma a neplatíte žádnou provizi.

 

Zadavatel: Kde najít dodavatele?

Téměř 1 000 ověřených expertů, vč. těch z Easytasku, ve více než 100 kategoriích již nyní najdete v bezplatné aplikaci Profinaut. Vyberete specialistu dle doporučení vašich známých a voláte. Žádné zdlouhavé zadávání, žádný výběr z desítek nabídek, žádné poplatky ani faktury.

 

Tuto stránku pro vás aktualizujeme na základě dotazů na pomuzeme@easytask.cz