Co poptávaly firmy na Easytasku v červenci? | Easytask

Co poptávaly firmy na Easytasku v červenci?

Datum přidání: 01.08.2016

Kategorie: Easytask

Dovolené jsou sice v plném proudu a ještě ke všemu všichni honí Pokémony, ale podle neutuchajícího cvrkotu na Easytasku bych řekl, že jsme asi všichni stejně v práci.

Do ruky se Vám právě dostal první přehled pro naše firemní klienty, v němž Vám každý měsíc shrnu ty nejzajímavější poptávky pro inspiraci. Pokud jste s námi v uplynulých týdnech realizovali něco fakt povedeného, pochlubte se a napište mi o tom - zařadíme Vás do příštího přehledu.

Fajn zbytek léta přeje

Adam Hazdra

Manažer projektu Easytask.cz, Adam.Hazdra@lmc.eu


Nejoblíbenější mobilní aplikace FoldSwallow vznikla přes Easytask.cz

Ne každý z našich projektů je tak výjimečný jako mobilní aplikace FoldSwallow, kterou přes Easytask poptal Antonín Hlavinka (na fotce). Z celkem 6 nabídek vybral vývojáře Petra Svarovského. Ten pro Antonína vytvořil mobilní aplikaci, která převádí starý dobrý hod vlaštovkou do digitální podoby. Že se hra opravdu povedla potvrzuje i prostý pohled na top aplikace ve storech Google Play (5. nejoblíbenější hra) a App Store (1. nejoblíbenější bezplatná aplikace). Celý příběh najdete na našem blogu.

 

Pro pana Maška jsme namluvili minutový spot

Pan Mašek potřeboval pro internetovou televizi do jednoduchého reklamního videa namluvit pár informací. Výtečně se toho zhostil pan Radek Bortlík, trvalo mu to dva dny a vyšlo to na 1 200 Kč, Radek byl ohodnocem plným počtem.

 

Chcete své firmě také maximálně zjednodušit práci? 

Zjistěte více o Easytasku 4 Business a napšite nám!

ZJISTIT VÍCE

Pro AXA Assitance jsme provedli obsáhlý průzkum v oblasti právních služeb

Tento obsáhlý průzkum v oblasti právních služeb nejen v ČR, ale zejména v zahraničí provedla Magdalena Klein. Lhůta na dodání výstupu byla šest dní a cena zakázky byla 2 300 Kč.

 

Pro Easytask.cz jsme vytvořili prodejní materiály

Nikola Bogdanovič nejenže rozebral zadání na šroubky a složil ho tak, aby fungovalo ještě lépe, ale vnesl do projektu své zkušenosti z podobných projektů. Pohlídal strukturu, přesvědčil nás pro minimalistický design a kromě obchodní prezentace připravil ještě reprezentativní leták, s nímž se všude chlubíme. Projekt trval týden a realizace stála 7 500 Kč. Profil pana Bogdanoviče najdete na našem blogu.

Pro společnost AXA jsme vytvářeli prototyp aplikace

Hledalo se více grafiků, kteří by se zúčastnili inovačního hackathonu. Cílem spolupráce bylo během šesti hodin nadesingovat prototyp aplikace za pomoci nachystaných nástrojů. Jedním z výborných grafiků byl také Martin Mašek. Úkolu se zhostil vydařeně za částku 2 616 Kč.