I s mikroslužbou rozjedete velké podnikání | Easytask

I s mikroslužbou rozjedete velké podnikání

Datum přidání: 22.10.2014

Kategorie: Easytask

Máte pocit, že vašemu podnikání chybí k dokonalosti jen drobnost? Třeba atraktivnější texty na webu, ten správný hlas pro reklamní spoty nebo pokulháváte s marketingem na sociálních sítích? Takže byste, jednoduše řečeno, potřebovali třeba jen krátkou schůzku s někým, kdo by za vás tento problém vyřešil. Držte se nás, provedeme vás světem mikroslužeb.

Pokud jste detailisti, jistě lpíte na tom, aby vaše firma byla dokonalá do poslednícho puntíku. Ale to chce hodně času, sil a v neposlední řadě i nákladů. Vy se raději věnujte řízení firmy a vaši zaměstnanci ať se věnují svým povinnostem. Od toho, aby vás ta „dokonalost“ nestála příliš mnoho, je tu outsourcing v podobě mikroslužeb.

 

Co to znamená mikroslužba?

 

Dodavatelé mikroslužeb jsou odborníky v určité, většinou docela specifické oblasti. Většinou se u mikroslužeb budeme pohybovat v oblasti byznysu a marketingu, ale samozřejmě za mikroslužbu můžeme považovat i to, když outsourcujeme úklid domácnosti nebo hlídání dětí. Většinou se jedná o jednorázovou výpomoc, kdy ani dodavatel ani zadavatel neočekávají dlouhodobější kontrakt.

 

Mikroslužba je vhodným přivýdělkem pro živnostníky a brigádníky a vhodným prostředkem, jak ve firmě snížit náklady. S pomocí prověřených dodavatelů navíc zajistíte, že menší, ale někdy i klíčové součásti chodu firmy, budou odvedeny kvalitně.

 

Pokud je pro vás důležitá úspora času, najměte si virtuální asistentku a zadejte jí, ať pro zbytek drobností najme dodavatele za vás. Není nic jednoduššího než delegovat úkoly a věnovat se pro vás stěžejním a důležitějším věcem.

 

Vybírejte si mikroslužby na Easytasku

 

Kromě dlouhodobých dodavatelů nebo zadávání poptávek si můžete na outsourcingovém portálu Easytask vybírat také z nabídky mikroslužeb. Pokud hledáte jednorázovou výpomoc se strategií online marketingu, chcete se zdokonalit v nějaké oblasti podnikání nebo komunikace, projděte si nabídky a vyberte si dodavatele. Velkou výhodou je, že ihned zjistíte, kolik vás to bude stát a zda je daný dodavatel dostupný.

 

Další výhody? Doporučujeme ověřené a spolehlivé dodavatele. Navíc, více drobností můžete vyřešit na jednom místě, v nabídce mikroslužeb najdete vše od virtuální asistentky přes tvorbu e-booků až po úpravu sociálních sítí a IT pomoc. Dostupnost dodavatelů ověříte jediným kliknutím a platíte až po převzetí zakázky přímo v systému. A co je asi nejlepší výhoda – šetříte čas a peníze. No a to se počítá!

 

Využijte nabídku mikroslužeb na Easytasku a dopřejte svému podnikání i tu poslední drobnost!