Konečně je to tady. Co přinese nová verze Easytasku? | Easytask

Konečně je to tady. Co přinese nová verze Easytasku?

Datum přidání: 25.09.2015

Kategorie: Easytask

V dnešním článku vám představím novou verzi Easytasku, kterou jsme v minulých měsících připravovali. Čtěte dále a dozvíte se o zásadních změnách, jež na vás od pondělka v systému budou čekat.

Pot a krev našeho týmu, mnoho bezesných nocí a pročítání zpětné vazby našich uživatelů - to jsou základní kameny, na kterých stojí nový Easytask. V nové verzi jsme pro vás nachystali spoustu změn k lepšímu. Ty nejdůležitější si můžete pročíst níže.

 

Dashboard - všechny vaše poptávky a zakázky přehledně

Zásadní změnou prošel celý dashboard (úvodní stránka). V nové verzi vám naservírujeme informace o vašich projektech i mikroslužbách na jednom místě, přehledně a jasně. Dashboard se stane vaším řídícím centrem, ať už půjde o najímání dodavatelů či uzavírání projektů.

Cena, rychlost, kvalita - specifikujte své požadavky na dodavatele jednoduchým způsobem

Nově můžete při vkládání poptávky určit, zdali chcete realizaci udělat za co nejnižší cenu, za co nejkratší čas nebo jestli chcete na pomoc opravdu top odborníka v oboru. Ale pozor - vybrat si můžete pouze 2 charakteristiky.

Mikroslužby - vkládejte a upravujte si své vlastní přímo v systému

Sbohem dáme složitému procesu vytváření mikroslužeb. Přímo v systému pro vás bude nachystán formulář, do kterého jednoduše vložíte svou mikroslužbu a ihned uvidíte její náhled v systému. 

Náš tým jednou denně všechny mikroslužby zkontroluje a schválí. Vy sami si rozhodnete, jak má mikroslužba přesně vypadat.

 

Mikroslužby - objednávání a fakturace jednoduchou cestou

Zásadní změnou je také platba za mikroslužby. Rozhodli jsme se odstranit složitý proces řešení, zdali některá mikroslužba byla či nebyla zaplacena - mikroslužby se nyní budou platit kartou přímo při objednávání.

Tím vám ušetříme spoustu času s reagováním na e-maily a řešením faktur. Samozřejmě i nadále funguje naše vstřícná politika reklamací - tj. vám vrátíme peníze, pokud s dodanou mikroslužbou nejste důvodně spokojeni.

 

Rozdělení účtů na zadavatelské a dodavatelské

Podle toho, jestli Easytask používáte jako zadavatel nebo dodavatel (nebo obojí), vám budeme ukazovat relevantní obsah uvnitř systému. Pokud tedy Easytask používáte například čistě jako zadavatel, nebudeme vám zobrazovat nově vložené poptávky, zjednodušíme váš dashboard a vy tak jednoduše ihned naleznete přesně to, po čem pátráte.

 

Nový Easytask na vás bude čekat od pondělního svátečního rána. V následujících dnech budeme stále vylepšovat stávající funkce tak, aby co nejvíce naplnily vaše představy o kvalitní službě, která vám denně usnadňuje práci.

Jménem celého týmu Easytasku děkuji vám, uživatelům, za projevenou důveru během uplynulých dvou let. Bez vás bychom tu nebyli.

Michael Illa