Naše služby už využívá více než 4000 lidí | Easytask

Naše služby už využívá více než 4000 lidí

Datum přidání: 25.02.2015

Kategorie: Easytask

24. února 2015 ve 21:07 se číslo počtu registrovaných uživatelů přehouplo přes "magickou" hranici 4000.

Cílem Easytasku byla vždy zásadně kvalita, nikoliv kvantita. Avšak když jsme včera spatřili ono krásné číslo 4000 na počítadle registrovaných uživatelů, byli jsme velice potěšeni a také poctěni.

Když se nad tím zamýšlím, Easytask už dávno není "dítětem" na české internetové scéně. Pořád se ale jedná o startup a tento status pravděpodobně ještě nějakou dobu mít budeme. Na druhou stranu už jsme za sebou zanechali přes 1000 zrealizovaných poptávek, což je na startup poměrně solidní číslo :-).

Těší nás také fakt, že kromě realizace poptávek se nám také daří vás - uživatele - vzdělávat v oblasti outsourcingu. Outsourcing je v ČR stále neznámé/nepříliš oblíbené slovíčko a oproti jiným zemím jsme v tomhle tak trochu pozadu. Proto se neustále snažíme trend outsourcování tlačit kupředu, kde se jen dá. Mrkněte na jeden z tweetů reagujících na přednášku "velitele" Easytasku Filipa Dřímalky


Snažíme se zkrátka, aby se stal Easytask pojmem v oblastni outsourcingu v ČR/SR. A důsledkem toho jsou mimo jiné i výše zmíněné tisícovky uživatelů a poptávek.

Za vaši dosavadní přízeň vám jménem celého Easytasku velice děkuji a těším se na další úspěchy, které spolu s vámi dokážeme.

Michael Illa - Projektový manažer projektu Easytask

 

P.S.: pár tweetů z poslední doby, které nás potěšily :-)