Nová služba: Poptávejte přes email a SMS | Easytask

Nová služba: Poptávejte přes email a SMS

Datum přidání: 07.05.2015

Kategorie: Easytask

Myslíme si, že čas nás všech je neobyčejně vzácný a měli bychom s ním nakládat opatrně. Neřešit zbytečnosti, netrávit ho děláním věcí, které zvládneme jednodušeji. Proto vznikl Easytask – aby pomohl šetřit čas, kterého v moderní době máme čím dál tím méně.

Každý z nás se může zlepšit a i my se Easytask snažíme vylepšovat. A právě teď jsme připravili novou službu, která zadávání poptávek udělá pohodlnější.

Nově teď poptávky můžete vkládat jednoduše přes email či SMS. Dostává se vám tak do rukou skvělá možnost využít naší podpory a ještě více si zjednodušit práci.

Bonusem je naše zkušenost s úpravou poptávek a jejich vylepšením tak, abyste dostali relevantní a kvalitní nabídky co nejdříve.

Jak to tedy funguje?

 

Poptávka po emailu

Pro zadání vaší poptávky napište to, co právě hledáte, na adresu poptavky@easytask.cz. Náš tým poptávku vloží na Easytask, vybere pro ni nejvhodnější kategorii a poupraví tak, abyste dostali jen ty nejlepší nabídky.

Veškeré poptávky i nadále můžete prohlížet a upravovat přehledně a na jednom místě, přímo ve vašem účtu na Easytasku. Aby to všechno hladce klapalo, nezapomeňte svou poptávku zaslat z emailu, na který jste u nás zaregistrováni. 

VZOR:

 

 

Poptávka přes SMS

Ještě bleskovější variantou je zadání jednoduchého úkolu přes SMS. Stačí napsat, po které službě se zrovna sháníte, a připojit své jméno s emailovou adresou, se kterou jste u nás zaregistrovaní. Zprávu pošlete na telefonní číslo 704 436 793 a my už se postaráme o to, aby se vaše poptávka dostala online co nejdříve. 

Pro jednodušší úkoly rovnou doporučíme i konkrétního dodavatele s kontaktem jako odpověď na vaši SMS.

VZOR: