Raz, dva, tři. Tak jednoduše díky Easytasku ode dneška realizujete své projekty. | Easytask

Raz, dva, tři. Tak jednoduše díky Easytasku ode dneška realizujete své projekty.

Datum přidání: 26.09.2016

Kategorie: Easytask

Za poslední rok Easytask obrovsky narostl a růst má stále stoupavou tendenci. Vaši důvěru denně splácíme neustálým zlepšováním celého nástroje. Tentokrát ale přinášíme opravdu zlomové benefity, díky kterým spolupráce klapne na 100 %.

Stovek našich uživatelů jsme se zeptali, kde je nejvíce pálí pata při hledání dodavatelů. Suverénně nejčastější odpovědí byl strach z nekvalitního výstupu.

"Protože řešíme důležité projekty, nemáme moc prostor na zaváhání. Na Easytasku bych nejvíc ocenil, kdybyste zavedli garanci, že dostanu kvalitní výstup, nebo že jej nebudu muset platit."

- Martin Černý, zadavatel


Strach z neprofesionálního přístupu druhé strany jsme zaznamenali od zadavatelů i dodavatelů. Problém se nám podařil dobře identifikovat a nachystali jsme pro vás řešení. Řešení v podobě 100% garance jistoty.

Co to znamená 100% garance jistoty?

Výstup, který obdržíte, musí být kvalitní. Pokud nebude, garantujeme vrácení celé zaplacené částky zadavateli nazpět.

Už se nemusíte být, že po vás dodavatel bude chtít zaplatit za špatně odvedenou práci. Na tom, aby k takovým případům vůbec nedošlo, makáme neustále. A tohle je vaše pojistka, která zajistí, že v případě nespokojenosti nebudete nijak poškozeni.

Stojíme nyní uprostřed mezi zadavateli a dodavateli při realizaci jejich zakázek. Zjednodušeně znázorněno to celé funguje následovně:

1.

Zdarma vložíte poptávku a vyberete si z nabídek.

2.

Zaplatíte dohodnutou cenu. Peníze podržíme na našem meziúčtu.

3.

Dodavatel zrealizuje poptávku a pošle vám výstup na schválení.

4.

Pokud je výstup v pořádku, schválíte jej. My pak dodavatele vyplatíme.
Jinak vám vrátíme peníze.

 

Zkuste nás zdarma na vlastní kůži.

Přes tři roky pomáháme firmám a freelancerům z celé České i Slovenské republiky realizovat úspěšné projekty. Věříme, že s pevnou půdou pod nohama v podobě 100% garance jistoty se vám podaří své projekty zrealizovat snadno a rychle jako více než 6000 lidem před Vámi.


Chci vyzkoušet Easytask a vložit první poptávku