Získejte ty nejlepší dodavatele za výhodnější cenu! | Easytask

Získejte ty nejlepší dodavatele za výhodnější cenu!

Datum přidání: 01.06.2014

Kategorie: Easytask

Potřebujete vytvořit webové stránky, logo, PPC reklamu, PR článek nebo navrhnout obal pro svůj produkt? Díky našim Balíčkům služeb ušetříte čas při hledání dodavatele i náklady na pořízení služby.

Projekt Easytask je zaměřen na jednoduchou možnost poptávky služeb. Zadavatel napíše poptávku a následně si může vybrat mezi dostupnými dodavateli, kteří se mu na poptávku přihlásí. Na základě zpětné vazby od našich uživatelů ale víme, že v některých případech by si rádi objednali konkrétní služby okamžitě. Proto přicházíme se zcela novou službou - balíčky služeb. Balíčky jsou komplexní služby konkrétního zaměření, poskytované ověřenými dodavateli Easytasku. webdesign, tvorba videí, e-booků, copywriting, e-mailing, tvorba tiskovin, překlady, konzultace pro začínající podnikatele a mnoho dalších služeb, které zadavatelům pomohou v rozvoji jejich podnikání.

Rychle, jednoduše, výhodně

Objednání balíčku je jednoduché - stačí jen třikrát kliknout. Znamená také značnou časovou úsporu. Nemusíte tvořit poptávku a pak vybírat z odpovědí, procházet reference dodavatelů nebo porovnávat cenové nabídky. Službu máte hned k dispozici a máte jistotu, že práci pro vás dělá prověřený profesionál. Díky statusům objednávky budete mít přehled, v jaké fázi vyhotovení se nachází. Balíčky jsou zároveň cenově výhodnější - oproti přímému nákupu od dodavatele máte jistotu nižší ceny a dostupnosti. Díky udané ceně balíčku a hodinové sazbě (mezi nimiž můžete volit pro vás přijatelnější variantu) si pak můžete předem udělat představu o tom, na kolik vás zakázka vyjde.

S Balíčky je outsourcing ještě jednodušší

Díky poptávce služeb můžete výrazně zjednodušit svou práci a ušetřit čas i peníze. A díky balíčkům služeb můžete svoji práci posunout ještě o úroveň dál. Balíčky jsou výhodné pro jednorázovou poptávku – když přesně víte, co potřebujete nebo když se inspirujete jejich tvůrci. I proto nabízíme i dodavatelům možnost vytvořit kreativní balíčky, které mohou zákazníkům přinést konkurenční výhody.