Druhý díl e-booku o práci na dálku | Easytask

Druhý díl e-booku o práci na dálku

Datum přidání: 05.11.2014

Kategorie: Outsourcing

E-booky jsou naše oblíbená disciplína. A nejen naše. Známý autor a propagátor práce na dálku Michal Martoch v minulých dnech vydal do světa druhý e-book o práci na dálku. Tento díl vychází pod názvem Řízení vzdálených pracovníků.

 

Celý titul nese název Řízení vzdálených pracovníků - Kdy a proč práce na dálku (ne)funguje. V informacemi nabitém e-booku se dozvíte např.:

  • jak řídit svůj čas při práci na dálku
  • jak řídit a motivovat své pracovníky
  • jak řešit a překonat úskalí práce na dálku
  • a mnoho dalších informací.

 

Za celý Easytask e-book vřele doporučujeme! Pokud jste četli první díl knihy, víte, že jméno Michala Martocha je zárukou kvalitního a obsahově hodnotného čtení. S Michalem jsme před časem také pořádali webinář Jak řídit malé projekty na dálku. Pokud tedy raději posloucháte, můžete si část z Michalova know-how přehrát v naší akademii (úplně dole).


Michal Martoch


Michal již 9 let (spolu)pracuje na dálku nezávisle na místě a čase se zákazníky a kolegy z celého světa. Současně bydlí ve vznikajícím vesnickém cohousingu 9 Pramenů ve Starém Jičíně, na místě, které miluje a kde si vytváří cestu k soběstačnosti. Zde by měla také většina sousedů pracovat z domova. Se ženou Monikou podporuje dceru Elu, aby našla svůj talent a silné stránky a mohla být v životě skutečně šťastná. Michal nabízí firmám se zájmem o práci na dálku komplexní služby. Více na jeho webu www.michalmartoch.cz.