5 již naprogramovaných utilit za pakatel pro váš byznys | Easytask

5 již naprogramovaných utilit za pakatel pro váš byznys

Datum přidání: 03.11.2014

Kategorie: Podnikání

Programování, to jest drahé řemeslo. Ne tak pro samotného programátora, jakožto spíše pro zadavatele, který si programátora platí. Přitom hodně věcí už nemusíte nechávat kódovat od nuly, protože je již někdo nakódoval. Tím ušetříte peníze i čas svému programátorovi, který se může věnovat důležitým věcem.

Pro náš dnešní výběr zavítáme na server Codecanyon. Zejména pro WordPress zde najdete obrovské množství skriptů a pluginů, ale těm věnujeme samostatnou kapitolu. Alespoň nějakou z následujících pěti utilit využijete v případě, že máte webové stránky - ať už prodáváte lety balónem, nebo píšete blog.

1) Flux - přihlašovací a registrační formulář s jQuery validací ($6)

Luxusní přihlašovací a registrační formulář s moderním vzhledem. Za 6 dolarů jste právě ušetřili programátorovi 2 hodiny času. Navíc máte moderní formulář, jehož design pak můžete využít na další formuláře. Ještě, kdyby byl responzivní... :-)

2) Slick & Clean - balík responzivních formulářů ($5)

Ještě u formulářů zůstaneme. Za pět dolarů si můžete pořídit kontaktní, registrační, feedbackový, přihlašovací, vyhledávací a dotazníkový formulář. To vše v jednom balíku. Navíc to dobře vypadá. Za stovku je to podle mě velmi výhodná koupě!

3) Gaur Countdown ($6)

Spouštíte web? Udělejte to stylově. Gaur Countdown je jednoduchý odpočítávač, který navíc luxusně vypadá. Za 6 dolarů je to paráda.

 

4) Flat Event Calendar ($7)

Pokud chcete dát uživatelům svého webu vědět, že se v určitý den chystá významná událost (např. webinář), kalendář může být ideální způsob. Při troše fantazie se dá kalendář využít k lecčemu. Jen ho je třeba pravidelně plnit!

 

5) Before - After slider ($9)

Slidery, velice kontroverzní téma. Někteří lidé slidery nemají rádi, jelikož je hodně webů obsahuje jen jako grafický prvek, protože "je to in" a "můj web je přece moderní". A proto jsem na závěr vybral slider, který rozhodně není jen grafickým prvkem na stránce. Do Before - After slideru můžete umístit fotografie "před a po". Ideální věc například pro zkrášlovací salóny, fotografy a grafiky zabývají se úpravami fotografií, marketingové agentury a reklamky... A co teprve plastičtí chirurgové?
Zkrátka, opět to chce jen špetičku fantazie a 9 dolarů. Vřele doporučuji.

 

Žádná z pěti utilit, kterou v článku najdete, nestojí více než 200 Kč. Vzpomeňte si, kdy naposledy jste svého programátora zaúkolovali něčím, co jste mohli za pakatel koupit na internetu, a zkuste se příště nejdříve mrknout na Codecanyon. Již hotové utility ušetří programátorům čas, vám zase peníze. A pokud váš programátor trvá na tom, že chce každou drobnost kódovat sám a od nuly, vyměňte ho. Na Easytasku najdete celou řadu kvalitních :-). Stačí vložit poptávku...