5 zajímavých videobalíků pro vaši firmu | Easytask

5 zajímavých videobalíků pro vaši firmu

Datum přidání: 27.10.2014

Kategorie: Podnikání

V naší pravidelné rubrice jsme zabrouzdali na server videohive.net, který určitě každý člověk pracující s videem bude znát. A pokud s videem nepracujete, uložte si ho do oblíbených a videoproducenta outsourcujte na Easytasku.

Na serveru videohive.net naleznete nepřeberné množství vychytávek pro práci s videem a také videošablony. Tyto prvky zvládne jednoduše poskládat dohromady videoproducent a výsledky jsou skvělé. My sami jsme velcí fandové tohoto způsobu a naše promo video, které můžete vidět už nějakou chvíli na homepage Easytasku, jsme řešili přesně takto. A vyšlo nás to na jen na 1500 Kč.

Pro inspiraci jsme pro vás vybrali 5 zajímavých a populárních downloadů z Videohive, které se nám líbí a považujeme je za užitečné.

1) Explainer Video Toolkit

Pokud hledáte videošablonu, kterou nejlépe vysvětlit svůj produkt, tohle je něco pro vás. Žádná kvanta textu, který stejně nikdo nečte, ale prosté vysvětlení produktu na minutovém videu.

2) Handy Presets For Animation Composer

Balík přednastavených animací, se kterým se můžete pořádně vyřádit. Posuďte sami z video preview.

3) Showtime

Taková menší letní "fresh" videošablona, kterou určitě doporučíme všem, kteří chtějí být originální a nebojí se barev.

4) The Ultimate Glitch Logo Intro

Intro tak trochu ve stylu známe hry Watch Dogs. Pokud chcete v intru upoutat pozornost ke svému logu, tak určitě zkuste glitch intro. Navíc za 10 dolarů, to je za hubičku.

5) 3D Photos Slideshow

Na závěr něco pro fotografy. Jasně, portfolio na webu je klasika, která nezklame. Ale co takhle video-portfolio? Když přidáte ještě nějakou líbeznou hudbu z AudioJungle, budete zákazníky konvertovat jak na běžícím páse.

 

Líbí se vám náš výběr a zvažujete nějakou šablonu či animaci? Využijte mikroslužby Davida Najbrta, zběhlého videoproducenta, který i pro nás již několik videí upravoval.
Nebo si prostě a jednoduše vložte poptávku po videoproducentovi a vyberte si z uchazečů toho nejlepšího. Zdarma.