6 nejlepších živých chatů pro váš web | Easytask

6 nejlepších živých chatů pro váš web

Datum přidání: 17.11.2014

Kategorie: Podnikání

Živý chat je jedním z mnoha podpůrných prvků, kterým můžete zvýšit prodeje a spokojenost svých zákazníků. Poskytuje totiž luxusní možnost komunikovat s návštěvníkem vašeho webu živě přímo během brouzdání.

Vysoká návštěvnost a málo prodejů, návštěvníci bloudí, častokrát z webu odchází již po půl minutě - to je určitě noční můra každého podnikatele. Živý chat všechny tyto neduhy dokáže vyléčit. Samozřejmě není nic lepšího, než přehledný, obsahově uhlazený web, kde návštěvník najde vše jednoduše. Ne vždy to ale jde. Ať už je na vině složitý web nebo vysoká náročnost zákazníka.

Živé chaty jsou velmi oblíbené. Jejich obliba lehce poklesla v momentě, kdy Skype přestal podporovat komunikaci s těmito živými chaty. Po Skype už se se zákazníky nedomluvíte, nicméně můžete stále využít Google Talk, webové rozhraní živých chatů a někdy také pomocí XMPP protokolu. Více se o tomto tématu můžete dočíst v článku Vladimíra Šandery. Pojďme se podívat na šest nejlepších dostupných live chatů na trhu.

1) Zopim

 

2) Olark

 

3) Snapengage

 

4) LiveChatInc

 

5) Smartsupp

 

6) Lime Talk

 

Vyzkoušejte si jednotlivé chaty v nabídce. Zjistěte, který vám vyhovuje nejvíc. Jestli hledáte chat s českou podporou, využijte Smartsupp, který je kompletně v češtině a za solidní cenu.

A i pokud si žádný chat nevyberete, neváhejte tuto možnost využít z pozice návštěvníka jiného webu. I v Easytasku můžete využít non-stop naší podpory na živém chatu.