Pět tipů na zajímavé videošablony | Easytask

Pět tipů na zajímavé videošablony

Datum přidání: 16.06.2014

Kategorie: Podnikání

Možná víte, že jsme spustili novou službu - připravené Balíčky služeb. V rámci těchto balíčků nabízíme i jeden speciální, a to úpravu videošablony z portálu Videohive.

A protože máme šablony obecně moc rádi, každý týden vám přineseme zajímavé tipy na ty nejzajímavější šablony, které můžete využít pro vaše marketingové či obchodní aktivity. Dnes začínáme právě s videošablonami:

Paper Infographics Vol. 1

Paper            

Labour of love

labour_of_love_image_preview            

Online Marketing Explainer

Online          

Kinetic Typography Pack

590 Thumb Kinetic V6            

Happiness

Happiness            
Zaujaly vás tyto šablony? Přemýšlíte jak je využít právě pro vaše projekty? Je to jednoduché! Stačí si napsat scénář (např. do Wordu či Powerpointu), jak byste chtěli popsat právě vaše produkty či služby a následně poptat někoho, kdo vám danou šablonu upraví. Na Easytasku můžete zvolit vložení poptávky (zdarma), ve které popíšete kterou šablonu chcete upravit a jak (například vložením jednoduchého scénáře). Následně se vám na tuto poptávku  přihlásí 3-10 dodavatelů, ze kterých si vyberete toho nejvhodnějšího. Nebo můžete využít nejrychlejší cesty, a to zakoupení připraveného balíčku služeb. Nebo nás jednoduše kontaktujte na adrese podpora@easytask.cz a my vám rádi poradíme :-) Úspěšný týden!