Co je to Easytask? | Easytask

Často kladené otázky (FAQ)

Co je to Easytask?

Easytask.cz je služba pro vytížené marketéry a další specialisty ve firmách. Pomáháme jim ve chvíli, kdy jim hoří termíny nebo když nemají dostatek interních kapacit. Nabízíme přístup k tisícům dodavatelů v desítkách kategorií, kteří jsou ihned ochotni pomoci.

Zaměřujeme se zejména na činnosti, které lze realizovat pomocí počítače na dálku. Zakázky jsou proto nejčastěji z oblasti grafického designuprogramovánítvorby odborných článků, překladů, videoprodukce, analýz trhu či administrativy (navolávání schůzek, získávání kontaktů, hledání na internetu).

Zadavatel/ka vloží nejprve na Easytask.cz popis úkolu, který potřebují realizovat. Přihlásí se mu/jí dodavatelé, kteří nabídnou cenu. Zadavatel/ka vybere nejvhodnějšího dodavatele, odsouhlasí cenu a po realizaci převezme výstup práce.

Výhodou této formy spolupráce je zejména rychlost. První nabídka na vaši zakázku přijde v průměru do 9 minut a do 24 hodin jich obdržíte v průměru dalších 10. Také splnění úkolu může být extrémně rychlé. Nejsou výjimečné případy, kdy se kompletní realizace např. letáku odehraje v řádu hodin od zadání po obdržení výstupu.

Druhou velkou výhodou delegování je kvalita dodavatelů. V Easytask.cz jsou jich tisíce a těm nejlepším udělujeme certifikaci kvality, která je podmíněna kvalitní komunikací, vynikajícími referencemi a vysokým hodnocením od zadavatelů. Podívejte se na seznam certifikovaných dodavatelů.

Třetí výhodou Easytask.cz jsou služby. Naše obchodní podmínky, které jsme připravili ve spolupráci s největší českou právní firmou Havel & Holásek, zajišťují mlčenlivost nad projektem, vlastnictví veškerých práv i garanci jistoty v případě reklamace.

Zadavatel platí pouze cenu dohodnutou mezi ním a dodavatelem a to buď kartou předem (u tzv. běžných zakázek) nebo fakturou po dokončení práce (u služby Easytask for Business). Easytask.cz si účtuje zprostředkovatelskou provizi od dodavatelů.

Za službou Easytask.cz stojí renomovaná společnost LMC s.r.o., která již více než 20 let provozuje v ČR portál Jobs.cz a další služby. Takto silné zázemí nám umožňuje garantovat vrácení peněz a řešení případných sporů.

Naší vizí je uzpůsobit práci pro 21. století. To znamená, že chceme vytvořit nástroj, který zvýší flexibilitu práce ve firmách a který dodavatelům poskytne svobodnější rozhodování o tom, s kým, kdy a za kolik budou pracovat.