Kdo mi zaručí, že dodavatel odvede svoji práci kvalitně? | Easytask

Často kladené otázky (FAQ)

Kdo mi zaručí, že dodavatel odvede svoji práci kvalitně?

Nejdůležitějším krokem pro obdržení kvalitní práce je správný výběr dodavatele před začátkem realizace. Z tohoto důvodu vždy doporučujeme vybrat někoho z certifikovaných dodavatelů, kteří musí splňovat přísná kritéria, např. musí mít minimální průměrné hodnocení 90 % a více. Certifikovaní dodavatelé jsou označeni symbolem "Kvalitní dodavatel", takže je u nabídek na poptávku snadno rozlišíte. Podívejte se na seznam našich nejlepších dodavatelů.

Easytask.cz nicméně garantuje kvalitně dodané služby ve všech případech. V případě, že dodavatel nedodá dohodnutý výsledek v dohodnuté kvalitě, nemusíte ve službě Easytask for Business zakázku hradit či vám v případě platby kartou vrátíme peníze.

Podněty ze strany zadavatelů i dodavatelů řeší ombudsman Easytasku. Pokud dojde k dodání nekvalitních služeb, neprodleně kontaktujte ombudsmana.

Upozorňujeme, že ombudsman řeší pouze problémy, které se týkají poptávek zadáných a realizováných přes Easytask.cz. To znamená, že řešíme pouze rozsah a kvalitu, kterou dohodnete přes Easytask.cz a nikoli např. e-mailem. Z tohoto důvodu doporučujeme komunikovat o zakázce vždy přes Easytask.cz.

Za službou Easytask.cz stojí renomovaná společnost LMC s.r.o., která již více než 20 let provozuje v ČR portál Jobs.cz a další služby. Takto silné zázemí nám umožňuje garantovat vrácení peněz a řešení případných sporů.