Expert na texty prodejních stránek kampaní | Easytask

Expert na texty prodejních stránek kampaní

Pozor, tato poptávka už je uzavřená.

Hledám experta s velkými zkušenostmi na vytváření konvertujících prodejních textů pro prodejní stránky online kampaní - živé tréninky a online video-tréninky. Údernost. Jednoduchost. Emoce. Vytváření děje. Vytváření očekávání, výzvy k akci atd. Jedná se o obor osobního rozvoje. Jde o PROFI úroveň, kdy záleží na každém slově, myšlence, psychologii prodeje, šťávě a zabarvení slov.

Prosím o cenu za ÚPRAVU textu za 1 dlouhou prodejní webovou stránku ( = 1 živý trénink).
Text je hotový a napsaný, je potřeba jej tedy PŘEPSAT nebo UPRAVIT tak, aby se znásobila jeho síla a "nezavánělo" to marketingem a snahou vydělat, to nesmí být cítit(!). Smyslem je lidem pomáhat rozvíjet jejich skrytý potenciál a pomoci jim přiblížit se k životu, po kterém sní.

Možná dlouhodobá spolupráce. Napšte mi své reference a zkušenosti, nejde o běžný copywriting/copyediting. Stejně tak nechci napsat nový text, jelikož má určitou funkční strukturu a velmi detailní informace o obsahu tréninku. Obsah tréninku je unikátní. Cena za úpravu textu musí být taková, aby se to zase vyplatilo a zvýšilo konvertibilitu a funkčnost celé stránky. Text následně bude z google dokumentu zadán do webové podoby obsahu po korektuře.