Rozsáhlejší úprava Joomla pluginu | Easytask

Rozsáhlejší úprava Joomla pluginu

Pozor, tato poptávka už je uzavřená.

Dobrý den,
poptávám doplnění funkcí do tohoto pluginu: https://dr...sp=sharing

Jde o plugin umožňující v rámci editace článku vkládat do hlavičky webu og tagy. Vývoj pluginu, byl bohužel ukončen. Rád bych jej rozšířil o několik níže uvedených funkcí.

1. V rámci editace pluginu (základní nastavení – extensions – plugin) je možná editace. Ta bohužel nefunguje. V rámci tohoto bodu požádal o následující úpravu.
a. Mělo by zde přibýt tlačítko Ano/ne. Půjde o volbu „Pokud nejsou vyplněny og tagy v rámci editaci článku, budou hrazeny defaultními daty“. Pokud uživatel zvolí ano, zobrazí se defaultní formulář.
b. Provést výše popsanou úpravu, pokud budou vyplněny defaultní og tagy budou se vkládat do všech článků. Budou nahrazeny jen tehdy, když uživatel vyplnění og tagy v rámci editace konkrétního článku.
c. V rámci defaultního nastavení přidat volbu pro zakázání „<meta name="generator" content="Joomla! - Open Source Content Management" />“. Toto generuje Joomla Automaticky.
d. V rámci tohoto pluginu vytvořit kopii původního formuláře (og tagy pro facebook). Formulář bude soužit pro tagy Twitteru: https://de...ng-started Vzhledově, tak budou dva formuláře pod sebou. Jeden pro Facebook a druhý pro Twitter.
2. V rámci editace článku
a. Možnost zadávat og tady pro Twitter viz, bod 1d.
b. Přidat nové pole „Title“. Možnost editace meta tagu titulku <title>. Pokud pole nebude vyplněno bude zachována původní funkcionalita, tak title se vyplní ze jména článku
c. Přidat základní náhled z Googlu: www.awesom...8ecec417dV zásadě vygenerované pole ze zadaných informací (vypadá jako výsledek vyhledávání v Goolu)
d. Přidat základní analytiku www.awesom...dcc55d3dda
e. Přidat nové volby: www.awesom...661bf56dc9

3. Jazykové úpravy budou prováděny v rámci jazykových souborů, tak aby byl možný překlad do dalších jazyků

Výše uvedené screenshoty pochází z Wordpresu, konkrétně pluginu Yoast SEO: https://sr...reenshots/

Prosím o odhad ceny a doby realizace.

Děkuji.