Leták, pozvánka | Easytask

Leták, pozvánka

Pozor, tato poptávka už je uzavřená.

Co potřebujeme? Pozvánku na Vánoční večírek + 1000 (Vánoční večírek bude spojen s oslavou významného firemního úspěchu, tedy dosažení tisíce předplatitelů, kteří mají zakoupenou naši službu)

Co má pozvánka sdělovat? Upřímné, srdečné, osobité pozvání na Vánoční akci (motivy Vánoc) s nádechem oslav o úspěšné spolupráci s 1000 předplatiteli, kteří aktuálně čerpají naši službu.

Komu to má sdělovat? Všem zaměstnancům a zákazníkům.
Naši zákazníci jsou:
-účetní, personalista, daňový poradce, auditor, učitel, student,
-tyto osoby mají potřebu vzdělávat se v účetnictví, daních, personalistice a my jsme schopni tuto potřebu pokrýt
-nechceme se však prezentovat formou, že s námi je bude učení bavit, ale spíše, že chápeme nutnost školení, na které nemají moc času a můžeme jim nabídnout formu vzdělávání, která jim zajistí široký rozhled v aktuálních tématech a legislativních změnách a zároveň ušetří drahocený čas a peníze.
-naše vzdělávání podporuje také soustředěnost a klid na studium z pohodlí domova

Jak to má pozvánka sdělovat? spíše seriózní formou (sounáležitost, partnerství) s využitím loga společnosti a nového nápaditého prvku, se kterým by se i nadále mohlo pracovat jako s oživením designu a firemní identity.

Na jak dlouho to chci? Jde o pozvánku (leták), která může být podnětem pro další spolupráci související s tvorbou firemní identity a oživením designu online prezentace napříč platformami, které používáme.

Díky