Kompletní webové stránky | Easytask

Kompletní webové stránky

Pozor, tato poptávka už je uzavřená.

Zadání webových stránek

Poptáváme webové stránky pro naší firmu. Naše firma se zabývá zprostředkováním programátorů v automobilovém průmyslu. Webové stránky budou navštěvovat nejvíce právě programátoři. A na ty bychom chtěli cílit.

Něco k požadavkům:
Registrace programátorů - formulář s obsáhlejší strukturou (uživatel vyplní svůj online CV) – tohle je nejdůležitější funkce celého webu, je to co od těch stránek chceme a co by nám měli přinést. Seznam online CV
Export CV – formát k diskusi
Kdo jsme – budeme mít k dispozici 1min explainer video, kde vysvětlíme, jak pracujeme. Toto video chceme na hlavní stránce. Přesto bychom chtěli doplňující informace formou textu, případně fotek
Jazyková mutace – CZ, EN, DE
Grafika – budeme chtít spíš poradit, než bychom měli jasnou představu. Určitě bychom nechtěli jen šablonu bez jakýkoliv úprav. Na druhou stranu se jí nebráníme pokud bude hezky zpracována.
Webové stránky by měli být optimalizované na všechny zařízení (telefon, tablet,..)


Čas realizace:
Hledáme někoho, kdo je schopen začít na projektu hned. Termín dodání jeden měsíc. Uvítali bychom v průběhu náhledy jak probíhá práce a abychom se mohli průběžně vyjadřovat k aktuální verzi.

Koho tedy hledáme,
Programátora, grafika, copywriter, ať už jako jedna osoba nebo firma není důležité. Důležité je, že čekáme web i s grafikou, který po vašem předání můžeme ihned spustit.

Děkuji