Hledám alternativu k Inlinemanualu | Easytask

Hledám alternativu k Inlinemanualu

Pozor, tato poptávka už je uzavřená.

Potřebuji porovnat nástroje, které nám ve webové aplikaci Teamio.com pomohou s onboardingem (pomocí nápověd učí nové uživatele používat aplikaci) a pomohou komunikovat nové funkce (pomocí bublin). Používali jsme https://inlinemanual.com/features, který nám přestal vyhovovat, protože se některé nápovědy ukazovali špatnému segmentu uživatelů (nastavení nebylo dostatečně spolehlivé). Aplikace je psana v Javě.

Potřebuji najít nástroj, který dokáže
- Rozpoznat nového uživatele, budeme to nastavovat například tak, že se před 1 týdnem zaregistroval
- Segmentovat nápovědy pro různé edice Teamia. Některé edice totiž nemají funkcionalitu, kterou chceme komunikovat (například máme nový filtr pouze pro placenou edici). Máme 3 edice Free, Easy a Smart
- Analyzovat chování uživatelů, až na úroveň konkrétního uživatele. V aplikaci máme pouze přihlášené uživatele a rádi bychom měli možnost najít, zda konkrétní uživatel zobrazenou bublinu například zavřel. https://inlinemanual.com/analytics
- Protože se jedná o mezinárodní aplikaci, mít možnost nabízet nápovědy v různých jazycích.
- Připnout nápovědní bublinu na konkrétní prvek, například na tlačítko. https://in..._launchers
- (nemusí umět, ale pokud to umět bude, rád bych tuto informaci věděl) - inlinemanual dokázal při kliknutí například na tlačítko v zápatí (bylo to tlačítko inlinemanualu) vyvolat na stránce modál se seznamem témat (FAQ’s) souvisejících s danou stránkou.
- Bude fungovat i na mobilech (máme responsivní layout)

Výstup by měl být seznam nástrojů, které vyhovují uvedeným kritériím. U každého nástroje bych rád znal cenu pro 32 000 uživatelů měsíčně.

Děkuji