UX designer pro Easytask.cz | Easytask

UX designer pro Easytask.cz

Pozor, tato poptávka už je uzavřená.

Že by Easytask potřeboval po UX stránce vylepšit? No tak v tom jsme s tebou zajedno. V příštím roce navíc plánujeme mezinárodní expanzi, takže je nevyšší čas do toho pořádně hrábnout. A to bude právě task pro tebe. Jestli bude easy, ponecháváme na tvém posouzení:)

Budeš součástí ostříleného osmičlenného pražského UX týmu, takže budeš mít k dispozici dostatek dalších hlav pro konzultaci tvých návrhů. Vývojářský tým a produkťák Easytasku budou v Ostravě, kde se s nimi cca jednou za 14 dní budeš potkávat.

Zaleží nám na tom, co a jak děláme…

Dopředu říkáme, že to tady není žádná flákačka. Chceme dělat UX jak nejlíp to jde a je fajn, že pro to máme v LMC super podmínky. Nemusíš tady nikoho přesvědčovat o tom, že řešit UX je důležitý. Neděláme věci jen tak od stolu, naopak určitě přičichneš i k UX výzkumu - hodně pracujeme v terénu a analyzujeme data. Dáme ti svobodu a naši plnou důvěru pro uskutečnění všech dobrých návrhů, se kterými přijdeš.

…ale také na tom s kým to děláme

Potřebujeme ošlehaného UXáka/ačku se zkušenostmi s návrhem uživatelského prostředí velkých projektů, který se dokáže vcítit do uživatelů a efektivně naložit s výsledky uživatelského výzkumu. Čistý a jednoduchý design je tvojí mantrou, návrh responsivních webů samozřejmostí. Umíš pracovat s Google Analytics, Visual Website Optimizer nebo Axure.

Dokážeš pro svůj nápad nadchnout nejen sebe sama, ale i své kolegy. Kopeš za tým, ale přitom se za něj neschováváš. Nečekáš na zadání a umíš si dobře rozvrhnout práci.

Co dalšího tě bude těšit?

Dobrý pocit z práce na produktu, který pomáhá lidem - a to není vůbec málo. Zkušenosti budeš nabírat a vyměňovat na českých a zahraničních konferencích. O tvoji dobrou náladu se bude starat tým dobrých lidí kolem tebe (to je spíš potřeba zažít, než o tom psát:), ale také třeba čajovník Pavel, který ti bude v naší firemní čajovně vařit ty nejlepší čaje z celé Asie. Posílíš svého kulturního i sportovního ducha díky tučnému kreditu v Cafeterii. V zimě i v létě můžeš vyrazit do našeho apartmánu v Alpách. Home office je samozřejmostí a třeba si konečně vyladíš svůj work-life balance. Jinak dětem a psům jsou u nás dveře otevřené dokořán. No a takhle bychom mohli pokračovat dál a dál…

Pošli nám svoje CV nebo profil na LinkedIn, rádi si s tebou o tom víc popovídáme.