Naprogramování webu Youtuberi.tv | Easytask

Naprogramování webu Youtuberi.tv

Pozor, tato poptávka byla zrušena.

Tímto inzerátem poptávám programátora, který se dobře vyzná v PHP, HTML, CSS popřípadě javascript. Hledám studenta nebo freelancera, ne agenturu.

O projektu
Je potřeba přepsat web Youtuberi.tv. Tento web má už dvouletou historii a má pravidelnou návštěvnost v řádech stovek uživatelů denně. Je zde registrováno více než 4000 uživatelů. Web je nepřehledně napsaný a nemá žádnou administraci. Pro jakékoli změny je potřeba zasahovat do kodu. Web momentálně není nijak výdělečný.

Co je předmětem práce?
Je potřeba přepsat celý web, aby byl responzivní s přehledným kodem. Pro celý web chci administraci a správu veškerých videí a uživatelů. Vytvoření cronů, propojení s Youtube API, automatizace import videí z Youtube. Úprava designu a rozvržení webu. Vytvoření administrace účtů pro uživatele - zprávy na zeď, události, zprávy. Přidání administrace pro události a blog. Další detaily ve zprávě. Úprav je dost.

Jaké potřebujete znalosti?
- PHP, HTML, CSS, Javascript, MySQL
- Tvorba responzivního designu
- Tvorba algorytmů a cronů
- Napojování na Google a Facebook API
- Základní znalosti SEO

Co nabízím?
Tímto webem získáte skvělou referenci. Nehledám agenturu, protože nechci do webu zatím investovat více jak 20.000,- Kč.

Hledáme jenom spolehlivé a férové lidi, kteří umí dodržet slovo i termín.

Díky všem za váš zájem
Mirek Rohlíček


Komunikujte vždy jen přes Easytask

V průběhu zakázky vždy komunikujte prostřednictvím zpráv v Easytasku, jedině tak můžeme řešit případné spory. Obcházení může vést ke ztrátě výhod, případně k zablokování vašeho účtu. O jaké výhody můžete přijít?

Přílohy