Motiv veletrhu iKariéra | Easytask

Motiv veletrhu iKariéra

Pozor, tato poptávka už je uzavřená.

Jsme ze studentské neziskové organizace IAESTE a hledáme šikovného grafika, který dokáže vystihnout motivem téma našeho veletrhu pro studenty. Chceme, aby plakát zaujal a motiv na něm nebyl jak z 90. let minulého století.

Téma veletrhu je: "O krok napřed"

Příběh k tématu: Studenti na velerhu dostanou příležitost zjistit, co firmy nabízejí za pracovní pozice a jaké jsou požadavky na nové zaměstnance. Také zde mohou najít téma závěrečné práce, trainee programy nebo se pobavit s personalisty, jak u nich probíhá pohovor. Oproti spolužákům, kteří na veletrh nepůjdou, budou o krok napřed.

Brainstoarmingem nás ve spojení o krok napřed napadlo:
stopa, schody, běžec v cílové rovince, vystrčený člověk z davu, evoluce (sousled neandrtálec - homo sapiens, batole - zaměstnanec), hodiny, šachy, zvuk a světlo, RLC obvod, člověk z poloviny student a z poloviny businessman.

Kde bude motiv použit: Na plakátech (svislý i vodorovný formát), tištěné brožuře, webu, sociálních sítích, hlavičkovém papíře a dalších tiskovinách

Co musí splnit:
- možnost umístit loga partnerů pod motiv na plakát
- název akce: Veletrh iKariéra 2017
- info k akci: datum 29.3.2017, termín 9:00-16:00 hod, místo: Kampus Dejvice
- motiv musí obsahovat barvu roku: CMYK (0 100 51 60) - není určeno procentuální zastoupení dané barvy a také je možno použít barvu roku i v jejích světlejších a tmavších odstínech

Děkuji